O obiekcie

Hotelik Łopuszańska jest komfortowym obiektem położonym w doskonałej lokalizacji niecałe 4,5 km od Lotniska Chopina na Okęciu oraz 6,5 km od centrum Warszawy.

Kompleks składa się z czterech wolnostojących ośmiolokalowych budynków, ich ulokowanie na dużej ogrodzonej działce zapewnia odpoczynek i relaks w otoczeniu ciszy i spokoju.

Na terenie obiektu dostępny jest duży prywatny parking. Koszt parkingu to 15 zł/doba.
Wszystkie pokoje wyposażone są w duże, komfortowe łóżka, zestawy do parzenia kawy i herbaty, telewizory, bezpłatne Wi-Fi. W każdym pokoju znajduje się prywatna łazienka z prysznicem, ręcznikami i jednorazowymi kosmetykami.

W odległości 50 metrów od obiektu znajduje się przystanek autobusowy linii 189, a do przystanku tramwajów linii 7, 9 i 15 ulokowanych przy Alei Krakowskiej jest 500 metrów.
Tuż przy Hoteliku ulokowana jest całodobowa stacja benzynowa oraz centrum handlowe MODO.
Dojazd na Lotnisko Chopina środkami komunikacji miejskiej zajmuje 16 minut, taksówką za niecałe 20 zł dojedziemy już w 5 minut.

Hotelik Łopuszańska jest doskonałym miejscem zarówno na wyjazdy biznesowe jak i turystyczne. Położony w dogodnej lokalizacji, blisko centrum jest alternatywą dla osób szukających kameralnej atmosfery przy zachowaniu wysokiego standardu wypoczynku.

Lotnisko Chopina (WAW) 3,5 km.

Lotnisko Warszawa/Modlin (WMI) 45,5 km.

Przystanek Orzechowa 50,0 m.

Przystanek Al. Krakowska 500,0 m.

Warszawa Zachodnia 5,0 km.

Warszawa Centralna 6,5 km.

Centrum 6,5 km.

całodobowa stacja benzynowa Orlen 100 m.